Podpora - Prieskum spokojnosti

 

 

 

Ako súčasť úsilia našej spoločnosti o zvýšenie kvality poskytovaných služieb vykonávame nepretržitý prieskum verejnej mienky o týchto službách, nazvaný aj "prieskum spokojnosti". Záleží nám na Vašich názoroch a potrebách - vyjadriť ich môžete práve na tomto mieste.

 

Reakcie zákazníkov na naše služby si môžete prečítať v časti "Reakcie zákazníkov" alebo v sekcii pre recenzie našej spoločnosti na Google.

 

 

Vaše návrhy a pripomienky

 

Do textového poľa nižšie môžete napísať Vaše návrhy, pripomienky, sťažnosť/kritiku, poďakovanie a podobne. Ak je to možné, uveďte aj čísla zákaziek (servisných listov), na ktoré sa vzťahujú (hlavne v prípade sťažnosti/kritiky - budeme tak lepšie vedieť, o čo sa jedná a pristúpiť k náprave).

 

Prosím, vyjadrujte sa slušne a konštruktívne. Hanlivý (urážlivý/znevažujúci), vulgárny a podobne nevhodný obsah nebudeme publikovať.

 

Zostáva znakov: 1024

 

 

558 + 5 = *

(*) Kontrolné pole (ochrana proti SPAM-u). Do poľa zadajte výsledok príkladu zobrazeného vľavo od poľa. Ak pole ponecháte prázdne, alebo zadáte nesprávnu hodnotu, potom formulár nebude odoslaný!

 

 

 Servis

 

Profesionálna záručná a pozáručná oprava širokého spektra elektrospotrebičov rôznych značiek.

 

Viac

 E-shop

 

Predaj náhradných dielov a príslušenstva, spotrebnej elektroniky, bielej a čiernej techniky.

 

E-shop

 Certifikát ISO 9001

Certifikát ISO 14001

Zelený certifikát 2024