Servis - O servise

 

 

 

Poskytujeme profesionálny záručný a pozáručný servis širokého spektra elektronických a elektrotechnických zariadení rôznych značiek.

 

Autorizované servisné stredisko Samsung pre veľkú bielu techniku (chladničky a práčky) a audio/video (fotoaparáty, vieokamery, televízory, audio systémy, domáce kiná a monitory).

 

Autorizované servisné stredisko pre záručné a pozáručné opravy produktov značky Hisense a Gorenje.

 

Naše dlhoročné skúsenosti sú tu pre Vás. Naši skúsení technici sa za roky svojej praxe stretli s množstvom rôznych zariadení a ich závad. S istotou Vám dokážu pomôcť a v prípade potreby aj ochotne poradiť.

 

Pre zadanie Vašej servisnej požiadavky nás môžete kontaktovať telefonicky na čísle +421 41 290 1910, poslať e-mail, využiť elektronický formulár prípadne navštíviť osobne.

 

Ako súčasť úsilia našej spoločnosti o zvýšenie kvality poskytovaných služieb, vykonávame nepretržitý prieskum verejnej mienky o týchto službách, nazvaný aj "Prieskum spokojnosti". Záleží nám na Vašich názoroch a potrebách - vyjadriť ich môžete práve v tomto prieskume. Reakcie našich zákazníkov na naše služby si môžete prečítať v sekcii "Reakcie zákazníkov".

 

Požiadavka na opravu
Cenník služieb
Reklamačný poriadok

Často kladené otázky
Databáza znalostí

 

 

Servisné stredisko Samsung

 

Servisné stredisko Samsung pre veľkú bielu techniku (chladničky a práčky) a audio/video (fotoaparáty, vieokamery, televízory, audio systémy, domáce kiná a monitory).

 

Dajte si opraviť vaše zariadenie v autorizovanom servisnom stredisku. Garantujeme že všetky vymenené náhradné diely sú iba originály dodávané výrobcom Samsung. Neváhajte a navštívte nás, alebo nám zavolajte.

 

 

 

Stiahnuť certifikát ako PDF

 

 

Kontakt

Často kladené otázky
Databáza znalostí

 

Na začiatok

 

 

Servis Hisense a Gorenje

 

Autorizované servisné stredisko pre záručné a pozáručné opravy produktov značky Hisense a Gorenje.

 

 

Kontakt

Často kladené otázky
Databáza znalostí

 

Na začiatok

 

 

Rozsiahle portfólio zastúpených značiek

 

Profesionálny záručný a pozáručný servis širokého spektra elektronických a elektrotechnických zariadení svetových značiek.

 

 

 

 

 

Na začiatok

 

 

 

Často kladené otázky
Databáza znalostíStav opravy

 

Na tomto mieste si môžete skontrolovať stav opravy Vášho výrobku. Prístupové heslo je vytlačené na doklade o prevzatí výrobku.

 

HesloE-shop

 

Predaj náhradných dielov a príslušenstva, spotrebnej elektroniky, bielej a čiernej techniky.

 

E-shop

 Prieskum spokojnosti

 

Záleží nám na Vašich názoroch a potrebách - vyjadriť ich môžete práve v tomto prieskume.

 

Prieskum spokojnosti
Reakcie zákazníkov

 Certifikát ISO 9001

Certifikát ISO 14001

Zelený certifikát 2024