Servis - O servise

 

 

 

Poskytujeme profesionálny záručný a pozáručný servis širokého spektra elektronických a elektrotechnických zariadení rôznych značiek.

 

Autorizované servisné stredisko SAMSUNG pre veľkú bielu techniku (chladničky a práčky), mobilné telefóny, tablety a audio/video (fotoaparáty, vieokamery, televízory, audio systémy, domáce kiná a monitory).

 

Centralizované servisné stredisko robotických vysávačov iRobot.

 

Autorizované servisné stredisko pre záručné a pozáručné opravy produktov značky Hisense a Gorenje.

 

Naše dlhoročné skúsenosti sú tu pre Vás. Naši skúsení technici sa za roky svojej praxe stretli s množstvom rôznych zariadení a ich závad. S istotou Vám dokážu pomôcť a v prípade potreby aj ochotne poradiť.

 

Pre zadanie Vašej servisnej požiadavky nás môžete kontaktovať telefonicky na čísle 041 562 6061, poslať e-mail, prípadne navštíviť osobne.

 

Ako súčasť úsilia našej spoločnosti o zvýšenie kvality poskytovaných služieb, vykonávame nepretržitý prieskum verejnej mienky o týchto službách, nazvaný aj "Prieskum spokojnosti". Záleží nám na Vašich názoroch a potrebách - vyjadriť ich môžete práve v tomto prieskume. Reakcie našich zákazníkov na naše služby si môžete prečítať v sekcii "Reakcie zákazníkov".

 

Cenník služieb
Reklamačný poriadok

Často kladené otázky
Databáza znalostí

 

 

Servisné stredisko SAMSUNG

 

Servisné stredisko SAMSUNG pre veľkú bielu techniku (chladničky a práčky), mobilné telefóny, tablety a audio/video (fotoaparáty, vieokamery, televízory, audio systémy, domáce kiná a monitory).

 

Dajte si opraviť vaše zariadenie v autorizovanom servisnom stredisku. Garantujeme že všetky vymenené náhradné diely sú iba originály dodávané výrobcom Samsung. Pri vodotesných zariadeniach ručíme za opätovnú vodotesnosť! Pokazil sa Vám alebo poškodil mobilný telefón prípadne tablet? Máte problém s nabíjaním, nefunkčným mikrofónom? Potrebujete upgrade SW a neviete si poradiť? Neváhajte a navštívte nás, alebo nám zavolajte. TV - AV Elektronic, s. r. o., vykonáva záručný a aj pozáručný servis mobilných telefónov a tabletov Samsung.

 

 

 

Cenník mimozáručných opráv mobilných zariadení Samsung
Kontakt

Často kladené otázky
Databáza znalostí

 

Na začiatok

 

 

Servisné stredisko iRobot

 

Centrálne servisné stredisko pre robotické vysávače iRobot v Slovenskej republike.

 

 

Často kladené otázky
Databáza znalostí

 

Na začiatok

 

 

Servis Hisense a Gorenje

 

Autorizované servisné stredisko pre záručné a pozáručné opravy produktov značky Hisense a Gorenje.

 

 

Kontakt

Často kladené otázky
Databáza znalostí

 

Na začiatok

 

 

Rozsiahle portfólio zastúpených značiek

 

Profesionálny záručný a pozáručný servis širokého spektra elektronických a elektrotechnických zariadení svetových značiek.

 

 

Často kladené otázky
Databáza znalostí

 

Na začiatokStav opravy

 

Na tomto mieste si môžete skontrolovať stav opravy Vášho výrobku. Prístupové heslo je vytlačené na doklade o prevzatí výrobku.

 

HesloE-shop

 

Predaj náhradných dielov a príslušenstva, spotrebnej elektroniky, bielej a čiernej techniky.

 

E-shop

 Prieskum spokojnosti

 

Záleží nám na Vašich názoroch a potrebách - vyjadriť ich môžete práve v tomto prieskume.

 

Prieskum spokojnosti
Reakcie zákazníkov