O nás - Profil spoločnosti

 

 

Vážení priatelia,

 

spoločnosť TV-AV ELEKTRONIC s.r.o., založená v roku 1993 je moderná spoločnosť, ktorá na vysokej profesionálnej úrovni poskytuje komplexné služby v oblasti servisu spotrebnej elektroniky a veľkej bielej techniky s dôrazom na kvalitu a krátke dodacie lehoty. Súčasťou našich služieb je aj predaj spotrebnej elektroniky, príslušenstva a náhradných dielov podľa požiadavky zákazníka.

 

Pre náročných zákazníkov poskytujeme službu s realizáciou dodávky "na kľúč", t. j. poradenskú službu vrátane predaja, dopravy tovaru domov ako aj inštalácie priamo u zákazníka. Spoločnosť v priebehu svojej činnosti stabilizovala kolektív kvalitných technikov s dlhodobou praxou v problematike servisu elektroniky, ktorí sa sústavne doškoľujú vo firmách svetových značiek v trendoch jej vývoja. Servisné stredisko Vás privíta dispečingom s fundovaným kolektívom pracovníkov, ktorí budú ochotne riešiť Váš problém alebo požiadavku.

 

Ako prví v republike (ale aj v okolitých krajinách) sme začali publikovať okamžitý stav zákazky na internete, čo sa stretlo medzi zákazníkmi s veľkým ohlasom!

 

V súčasnosti je servisné stredisko TV-AV ELEKTRONIC s.r.o. jedno z najväčších na Slovensku a náš operačný región presahuje oblasť Žilinského kraja. Vykonávame záručný a mimozáručný servis elektroniky renomovaných svetových značiek. Pre značku SONY sme získali najvyššiu autorizáciu, čo v praxi znamená, že napríklad digitálne kamery a digitálne fotoaparáty opravujeme ako jedno z dvoch servisných stredísk na Slovensku!

 

Servisné stredisko TV-AV ELEKTRONIC s.r.o. je zapojené v jednotnej európskej sieti servisných stredísk s priamou dodávkou náhradných dielov z Belgicka, Holandska a Nemecka službou DHL, UPS, TNT a DPD. Našou prácou a výsledkami sa už niekoľko rokov umiestňujeme na špičke vo výsledkoch servisných stredísk na Slovensku a slušné miesto servis zaujíma aj v rámci výsledkov v celej EURÓPE.

 

24. júna 2013 sme dosiahli historický míľnik - naša spoločnosť bola certifikovaná systémom manažérstva kvality STN EN ISO 9001:2008 a environmentálneho manažérstva STN EN ISO 14001:2004.
1. októbra naša spoločnosť otvorila nové sídlo na ulici Pribinova 8725/54, ktoré je zároveň špičkovým zákazníckym servisným centrom SAMSUNG v Žiline.

 

Veríme, že aj u Vás budeme môcť získať dôveru tak ako je tomu i u celej rady zákazníkov, ktorých sme za roky našej práce uspokojili kvalitnou službou. Dôveru, ktorá nás stále viac zaväzuje a núti poskytovať kvalitné a komplexné služby - maximálne využívať dosiahnutý technický a ľudský potenciál našej spoločnosti.

 

Stačí len kontaktovať spoločnosť TV-AV ELEKTRONIC s.r.o. ktoroukoľvek formou z dnešných telekomunikačných možností alebo osobne a naši pracovníci Vám radi poskytnú ďalšie podrobné informácie...

 

Ďakujeme za Váš čas a tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Ing. Ľubomír Decký a Marián Greschner
Konatelia spoločnosti

 

Na začiatok

 

 

Kontakt
Články
Etický kódex
Etická obchodná spolupráca
Environmentálna politika
ISO 9001 a 14001
Zelený certifikátServis

 

Profesionálna záručná a pozáručná oprava širokého spektra elektrospotrebičov rôznych značiek.

 

Viac

 E-shop

 

Predaj náhradných dielov a príslušenstva, spotrebnej elektroniky, bielej a čiernej techniky.

 

E-shop

 Prieskum spokojnosti

 

Záleží nám na Vašich názoroch a potrebách - vyjadriť ich môžete práve v tomto prieskume.

 

Prieskum spokojnosti
Reakcie zákazníkov

 Certifikát ISO 9001

Certifikát ISO 14001

Zelený certifikát 2024